Noc Muzeów 2022 w Parku Kulturowym – Osada Łowców Fok w Rzucewie

Zapraszamy do Osady Łowców Fok w Rzucewie na Noc Muzeów 2022.

W programie Pan Tomasz Woźniak opowie o swojej kolekcji noży oraz przeprowadzi tzw. zielony surwiwal.
Oznacza to, że w trakcie spotkania nabędziemy umiejętności pozwalające na egzystencję w warunkach przebywania poza cywilizacją.

W trakcie wieczoru można też z przewodnikiem zwiedzić nasze muzeum.

Na zakończenie wydarzenia rozpalimy ognisko.
UWAGA – Chętni, którzy chcieliby upiec przy ogniu kiełbaski powinni przynieść je ze sobą we własnym zakresie.

Zapraszamy już niedługo – 14 maja o godzinie 19.00.
Wstęp jest bezpłatny.

OKSiT w Gminie Puck