Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • Nabór wniosków o dotację z budżetu Gminy Puck na wymianę źródła ciepła został zakończony

Nabór wniosków o dotację z budżetu Gminy Puck na wymianę źródła ciepła został zakończony

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że nabór wniosków o dotację z budżetu Gminy Puck na wymianę źródła ciepła został zakończony. Pula środków z przeznaczonych na wyżej wymienione dofinansowanie na rok 2022 została wyczerpana. O kolejnych naborach wniosków będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.gmina.puck.pl.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content