• Edukacja
  • Noc Muzeów 2023 w Parku Kulturowym w Rzucewie

Noc Muzeów 2023 w Parku Kulturowym w Rzucewie

„Noc muzeów” w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie była magicznym doświadczeniem historii i przygody. Wydarzenie rozpoczęło się od wykładu archeologii podwodnej Pana Wiesława Stępnia, a następnie przeniosło się w teren z grą „Łowca fok” prowadzoną przez Pana Tomasza Woźniaka. Wieczór zakończył się przy ognisku, skąd uczestnicy wrócili z uśmiechami na twarzach, pełni wrażeń. Wydarzenie przyciągnęło sporo gości z różnych miejsc, w tym młodzież z klubów kultury OKSiT w Gminie Puck. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział i zapraszają do odwiedzenia Parku Kulturowego w Rzucewie ponownie.

 

>> GALERIA <<

dr Piotr Rumanowski – OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content