Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy? w ramach którego można otrzymać dofinansowanie do kursów i szkoleń,  prowadzących do nabycia kwalifikacji.

Ze strony www.gmina.puck.pl oraz w Urzędzie Gminy Puck można pobrać dokumenty rekrutacyjne, które prosimy składać w Biurze Obsługi Interesanta.

Jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy, pracujesz w mikro, małym bądź średnim przedsiębiorstwie, masz powyżej 25 lat zadzwoń w sprawie szczegółów.

Specjalista do spraw analizy potrzeb edukacyjnych, Pani Karolina Bigot w ramach projektu pomoże w ustaleniu najlepszej ścieżki rozwoju osobistego.

Kontakt pod numerem telefonu: 514 722 259.

Zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestnika projektu

Umowa uczestnictwa w projekcie

Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie

Oświadczenie uczestnika Projektu- zbiór CST