Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

NOWE PLACE ZABAW

W dniu 29 czerwca 2011r Gmina Puck dokonała odbioru budowy placów zabaw w miejscowościach Strzelno i Łebcz wraz z zagospodarowaniem terenu. Inwestycja ta została zrealizowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 ? 2013, działanie Odnowa i Rozwój Wsi.

Wartość robót : Plac zabaw w Łebczu – 293 970,00,- zł

                        Plac zabaw w Strzelnie – 73 800,00,- zł

 

Wykonawca : Jul- Dom Przemysław Mazurkiewicz ul. Mochnackiego 17/6 71- 172 Szczecin

 

Zakres zrealizowanych robót to:

Plac zabaw w Łebczu ? nawierzchnia mineralna placu zabaw, nawierzchnia z kostki szlachetnej (dojścia ) – 398,22m2, nawierzchnia z kostki brukowej (dojazdy) ? 118m2,  ogrodzenie placu zabaw, wyposażenie dojść i dojazdów oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

Plac zabaw w Strzelnie ? nawierzchnia mineralna placu zabaw, nawierzchnia z kostki ( dojścia ) ? 20,60m2, ogrodzenie placu zabaw, wyposażenie placu zabaw oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

PLAC ZABAW W ŁEBCZU

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content