NOWE PLACE ZABAW

W dniu 29 czerwca 2011r Gmina Puck dokonała odbioru budowy placów zabaw w miejscowościach Strzelno i Łebcz wraz z zagospodarowaniem terenu. Inwestycja ta została zrealizowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 ? 2013, działanie Odnowa i Rozwój Wsi.

Wartość robót : Plac zabaw w Łebczu – 293 970,00,- zł

                        Plac zabaw w Strzelnie – 73 800,00,- zł

 

Wykonawca : Jul- Dom Przemysław Mazurkiewicz ul. Mochnackiego 17/6 71- 172 Szczecin

 

Zakres zrealizowanych robót to:

Plac zabaw w Łebczu ? nawierzchnia mineralna placu zabaw, nawierzchnia z kostki szlachetnej (dojścia ) – 398,22m2, nawierzchnia z kostki brukowej (dojazdy) ? 118m2,  ogrodzenie placu zabaw, wyposażenie dojść i dojazdów oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

Plac zabaw w Strzelnie ? nawierzchnia mineralna placu zabaw, nawierzchnia z kostki ( dojścia ) ? 20,60m2, ogrodzenie placu zabaw, wyposażenie placu zabaw oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

PLAC ZABAW W ŁEBCZU

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content