Search
Close this search box.

BUDOWA TARASU DREWNIANEGO – KACZY WINKIEL

W dniu 30 czerwca 2011 r. Gmina Puck dokonała odbioru robót dotyczących zagospodarowania u uporządkowania na obszarze tzw. Kaczego Winkla poprzez budowę tarasu drewnianego i elementów małej architektury. Inwestycja ta została zrealizowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 ? 2013, działanie Małe Projekty.

Wartość robót: 24 500,- zł

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo ?ER ? BI? ul. Gospodarska 10 81-008 Gdynia

Zakres zrealizowanych robót to budowa tarasu drewnianego 6×10 posadowionego na fundamencie oraz elementy małej architektury w skład których wchodzą: stojak na rowery, 3 zestawy stół + ławka, 8 ławek bez oparcia oraz 4 pojemniki na odpady.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: