Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odbiór odcinka sieci wodociągowej w ul. Ceynowy w Połczynie

Odbiór odcinka sieci wodociągowej w ul. Ceynowy w Połczynie

W dniu 15 kwietnia 2011 r. odebrano wykonanie odcinka sieci wodociągowej w ul. Ceynowy w Połczynie wraz z przyłączami. Inwestycja obejmowała rozbudowę istniejącej sieci wodociągowej o długości ca 781 m oraz przyłączy o dług. ca 100 m (29 szt.). Wykonawcą zadania był Zakład Wodno-Kanalizacyjny Marian Marszall z Krokowej.

Koszt inwestycji wyniósł ponad 65 tys. zł.

Właściciele działek przy ul. Ceynowy mogą zgłaszać zamiar podłączenia się do nowej sieci w tut. Urzędzie ? pokój nr 43 (II piętro), tel. 58 673 56 42

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content