Nowe radiowozy dla Puckiej Policji

Pucka policja ma dwa nowe radiowozy.  Jestem przekonany, że te radiowozy poprawią bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Te samochody były nam potrzebne ? powiedział w trakcie oficjalnego przekazania Komendant ins. Leszek Gurski.

Komendant Powiatowy Policji w Pucku podziękował samorządom za wsparcie. Są to samochody benzynowe, z silnikiem 1.2,  Może to nie jest demon prędkości, ale to są dobre samochody, ekonomiczne wystarczające do pracy Naszych Dzielnicowych.

Nie zabrakło oczywiście poświęcenia nowych aut, którego dokonał ks. Artur z Puckiej Fary.

Zakup radiowozów współfinansowała Gmina Puck przekazując na ten cel 15 tys. zł. Kluczyki do jednego z aut, przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji ins. Leszkowi Gurskiemu Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content