Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Nowe radiowozy dla Puckiej Policji

Pucka policja ma dwa nowe radiowozy.  Jestem przekonany, że te radiowozy poprawią bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Te samochody były nam potrzebne ? powiedział w trakcie oficjalnego przekazania Komendant ins. Leszek Gurski.

Komendant Powiatowy Policji w Pucku podziękował samorządom za wsparcie. Są to samochody benzynowe, z silnikiem 1.2,  Może to nie jest demon prędkości, ale to są dobre samochody, ekonomiczne wystarczające do pracy Naszych Dzielnicowych.

Nie zabrakło oczywiście poświęcenia nowych aut, którego dokonał ks. Artur z Puckiej Fary.

Zakup radiowozów współfinansowała Gmina Puck przekazując na ten cel 15 tys. zł. Kluczyki do jednego z aut, przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji ins. Leszkowi Gurskiemu Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content