Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • O B W I E S Z C Z E N I E z dnia 31 stycznia 2019 roku w sprawie listy kandydatów na sołtysów

O B W I E S Z C Z E N I E z dnia 31 stycznia 2019 roku w sprawie listy kandydatów na sołtysów

O B W I E S Z C Z E N I E

WÓJTA GMINY PUCK

z dnia 31 stycznia 2019 roku w sprawie listy kandydatów na sołtysów Gminy Puck

Poniżej podaje się do publicznej wiadomości listę kandydatów na sołtysów zgłoszonych do wyborów zarządzonych na dzień 17 lutego 2019 r. – zgodnie z przyjętym ?Trybem wyboru sołtysa i rady sołeckiej? zawartym w Statutach sołeckich.

Obwieszczenie WGP_listy kandydatów na Sołtysów_31.01.2019 r.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content