Obchody Święta Niepodległości w Gminie Puck

Dnia 11 listopada 2018 o godzinie 11.45  roku przy pomniku Antoniego Abrahama w Zdradzie odbędą się uroczystości gminne związane z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 98 rocznicy Niepodległości na Kaszubach. W miejscu urodzenia Trybuna Kaszubów uhonorowano pamięć Bohaterów walczących o niepodległość Polski. A. Abraham był właśnie jednym z nich. Integrował rodaków wokół walki o wolność Kaszubów w jedności z odrodzoną Ojczyzną Polską.