Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Pomoc de minimis w rolnictwie

Pomoc de minimis w rolnictwie

Pismo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dot. udzielania pomocy publicznej w rolnictwie lub rybołówstwie oraz informacji o nieudzielaniu takiej pomocy – stan wykorzystania limitu.

Pismo MRiRW_F.pp.0424.537.2018.1_NewScan20181030085726_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content