Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odbiór inwestycji „budowa kanalizacji w Leśniewie – etap I”

Odbiór inwestycji „budowa kanalizacji w Leśniewie – etap I”

16 listopada 2021r. odbył się odbiór robót wykonanych w trakcie pierwszego etapu realizacji całego przedsięwzięcia. Wykonano 3 400 m bieżących kanalizacji tłocznej oraz 9 999 m kanalizacji grawitacyjnej. W trakcie tego etapu została również zainstalowana 1 tłocznia oraz wykonano 450 m przyłączy. Całkowity koszt pierwszego etapu budowy sieci kanalizacyjnej w Leśniewie wyniósł 6 0580 000,00 zł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content