Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odbiór inwestycji „Chodnik w Darzlubiu”

Odbiór inwestycji „Chodnik w Darzlubiu”

17 listopada 2021r. przedstawiciele Urzędu Gminy Puck dokonali odbioru wykonanych robót w Darzlubiu. Firma Abruko wykonała 486 m chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1440G. Całkowity koszt zrealizowanych prac wyniósł 380 000,00 zł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content