Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • ODBIÓR SIECI WODOCIĄGOWEJ

ODBIÓR SIECI WODOCIĄGOWEJ

W dniu 6 września 2011 r. odebrano wykonanie odcinka sieci wodociągowej w ul. Malwowej w Połczynie ?BIS?. Inwestycja obejmowała wykonanie sieci wodociągowej o długości ca 340 m. Wykonawcą zadania była firma ?SYLWIK? z Gnieżdżewa. Koszt inwestycji wyniósł ca 38 tys. zł.

Właściciele działek przy ul. Malwowej mogą zgłaszać zamiar podłączenia się do nowej sieci w tut. Urzędzie ? pokój nr 37 lub 43 (II piętro), tel. 58 673 56 42.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content