Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odbiór budowy nawierzchni drogowej

Odbiór budowy nawierzchni drogowej

W dniu 7 września 2011r. dokonano odbioru budowy nawierzchni drogowej z kanalizacją deszczową ulic Narcyzowej i Zielonej w miejscowości Mrzezino. Inwestycja obejmowała wykonanie nawierzchni bitumicznej ul. Narcyzowej na długości 316,8 m oraz ul. Zielonej na długości 275,8 m.

Ponadto wykonano rurociąg kanalizacji deszczowej obu ulic. Prace zostały wykonane przez firmę  EUROVIA POLSKA S.A. Koszt inwestycji ca 926 000,- zł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content