Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • BOISKO WIELOFUNKCYJNE – Połchowo

BOISKO WIELOFUNKCYJNE – Połchowo

W dniu 2 września 2011r. dokonano odbioru budowy boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Połchowo. Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ?Odnowa i Rozwój Wsi? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, obejmowała wykonanie boiska wielofunkcyjnego, skoczni do skoku w dal i trójskoku oraz bieżni do biegu.

Prace zostały wykonane przez firmę ?KASZUB? z siedzibą w Kiełpinie ?Lesznie.  Koszt inwestycji ca 544 700,00 zł

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content