Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odbiór zadania ?Budowa drogi ul. Mechowskiej w Starzynie?.

Odbiór zadania ?Budowa drogi ul. Mechowskiej w Starzynie?.

Dokonano odbioru zadania ?Budowa drogi ul. Mechowskiej w Starzynie?.

Wykonawca robót budowlanych – Konsorcjum firm: Kruszywo Sp. z o.o. i Bituminium Sp. z o.o. z siedzibą w Linii.

W ramach inwestycji wykonano m.in.: nawierzchnię drogową dług. 632 m; chodnik dług. 143 m; sieć kanalizacji deszczowej dług. 635 m; sieć wodociągową dług. 640 m, hydranty 3 kpl.

Wartość zadania: 1,62 mln zł

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content