Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa sieci wodociągowej w ul. Lipowej W Rekowie Górnym

Budowa sieci wodociągowej w ul. Lipowej W Rekowie Górnym

Rekowo Górne – dokonano odbioru inwestycji: budowa sieci wodociągowej w ul. Lipowej, w ramach której wykonano 412 mb sieci oraz 3 hydranty.

Wykonawca robót budowlanych: Przedsiębiorstwo Inżynieryjna PÓŁWYSEP Kazimierz Okrój i Grzegorz Okrój S.j. z Rekowa Górnego.

Wartość zadania 93 tys. zł.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content