Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Mała Piaśnica: odbiór ?Budowy oświetlenia drogowego?

Mała Piaśnica: odbiór ?Budowy oświetlenia drogowego?

Dokonano odbioru zadania inwestycyjnego ?Budowa oświetlenia drogowego? w miejscowości Mała Piaśnica, gdzie ustawiono 11 lamp. Koszt inwestycji wyniósł 53.259,- zł brutto. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Volfram s.j. Mokrzycki Podgórski z Łebcza.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content