Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Urząd Gminy Puck informuje, że dzień 31 grudnia 2015 r. …

Urząd Gminy Puck informuje, że dzień 31 grudnia 2015 r. …

Urząd Gminy Puck informuje,

W dniu 31 grudnia 2015 r. ? SYLWESTER 

Urząd pracuje w godz. 730 – 1530,

natomiast KASA URZĘDU BĘDZIE NIECZYNNA.

 

Za utrudnienia przepraszamy 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content