Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Oddano krew i rozdawano dywaniki na akcji w Połchowie

Dnia 5 kwietnia 2014r. przy Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie odbył się wyjątkowy w przemiłej atmosferze pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK.
Prezes klubu Marcin Sikora informuje, że był to pobór z okazji 5-tych urodzin Kaszubskiego Klubu HDK, na którym do oddania krwi zarejestrowało się 50 osób. Większość osób oddało krew i wszyscy otrzymali upominek. Jesteśmy Największym Klubem HDK w powiecie i nie tylko, przez te 5 lat zapisało się do nas 180 osób, są to krwiodawcy i wolontariusze. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PCK woj. Pomorskiego Ryszard Woliński, Prezes PCK Gdynia Marek Olczykowski, Przewodniczący Rady Rejonowej HDK Puck Tadeusz Cyra, Starosta Pucki Wojciech Dettlaff którego również krew się polała, a także nauczyciele i radni Gminy Puck.
Równocześnie przeprowadziliśmy akcję ?Dziecięcy Dywanik? organizowaną przez Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży INSTRUMENTAL, z którą nasz klub nawiązał ścisłą współpracę. Każdy mieszkaniec posiadający dziecko i osoby (organizacje) pracujące z dziećmi otrzymały dziecięce dywaniki. Na ten cel przeznaczone było 800 nowych tureckich dywaników dziecięcych różnego rodzaju – Prezes Fundacji Adam Dudojć podkreśla, że jest to pierwsza taka akcja organizowana przez Fundację Instrumental w Gminie Puck i liczymy, że to dopiero wstęp do dalszej, naszej współpracy i już niebawem przyjdzie nam realizować kolejny ciekawy projekt! Serdecznie dziękujemy za udostępnienie samochodu na to wydarzenie firmie ZOO-DRAGON z Koleczkowa oraz gospdarzom akcji i mieszkańcom Połchowa za przemiłą atmosferę.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012104985985934209]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content