Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Odszedł na wieczną wartę ś+p Druh Józef Proena

Pogrążeni w głębokim smutku, pragniemy poinformować , że dnia 15 listopada 2013 r. odszedł na wieczną wartę ze strażackich szeregów ś+p Druh Józef Proena

Odznaczony m.in. Medal honorowy im. Bolesława Chomicza

Złotym Medalem ?Za Zasługi dla Pożarnictwa?

W Zmarłym straciliśmy Wielkiego Działacza i Przyjaciela strażaków ochotników.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.

Grzegorz Nowicki- Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej Gminy Puck 

2547

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content