Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zaproszenie na Dzień Gęsi

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Wiejski Dom Kultury i Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzelna gorąco zapraszają wszystkich miłośników gęsiny i dobrej zabawy do WDK w Strzelnie 17.11.2013 r. na ?Dzień Gęsi?.W programie występ zespołu ?Strzelinsczé Dzëcë? ,pokaz siekania okrasy. Biesiadę poprowadzi Józef Roszman- gawędziarz kaszubski przy akompaniamencie kapeli Krzysztofa Korthalsa. Początek imprezy godzina 15.00

Zobacz video z 2012 roku

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content