Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Pucki Salon Artystyczny

Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka, Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Miejska Biblioteka Publiczna w Pucku i Muzeum Ziemi Puckiej w Pucku serdecznie zapraszają na wernisaż 10. Puckiego Salonu Artystycznego.Dnia 16 listopada 2013 o godz.11.00 do sali wystawowej  czytelni Biblioteki Publicznej w Pucku na wystawę monograficzną Kamy Kuik i Andrzeja Szupryczyńskiego o godz.12.00 do sali ekspozycyjnej Muzeum Ziemi Puckiej na zbiorową wystawę pokonkursową o godz. 13.00 do sali wykładowej nowego Bosmanatu w Porcie Rybackim na wystawę pokonkursową modeli: Ławeczka Mariusza Zaruskiego, Ławeczka Puckiego Kapra, Pucka Ławeczka Herbowa o godz.17.00 do fary w Pucku na koncert chóru Politechniki Gdańskiej Cantores  Minores  Gedanensis, który uświetni jubileusz 665 rocznicy nadania praw miejskich dla Pucka.
Salon-1


Relacja video z 2012 roku

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content