Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Odwołanie Dnia Jedności Kaszubów w Leśniewie / 22.03.2020 r.

Odwołanie Dnia Jedności Kaszubów w Leśniewie / 22.03.2020 r.

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, na mocy podjętych oficjalnych  decyzji wobec istniejącego i nasilającego się zagrożenia koronawirusem, informuje o odwołaniu imprezy masowej ?Dzień Jedności Kaszubów? w Leśniewie dnia 22 marca 2020 rok.

Jednocześnie przekazuje informację  o możliwym przeniesieniu ?Dnia Jedności Kaszubów? na dzień 30 sierpnia 2020 roku i połączeniu imprezy z Dożynkami Gminy Puck w Sławutowie.

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content