Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Ogłoszenie: Podłączenia budynku do wybudowanej kanalizacji sanitarnej

Ogłoszenie: Podłączenia budynku do wybudowanej kanalizacji sanitarnej

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Gminy Puck informuje, że w związku z oddaniem inwestycji ?Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Mechowo? należy w terminie do dnia 30 kwietnia 2020 roku dokonać podłączenia budynku do wybudowanej kanalizacji sanitarnej.

Informuję jednocześnie, IŻ ZABRANIA SIĘ WPROWADZANIA DO KANALIZACJI SANITARNEJ WÓD OPADOWYCH.

 

         Odbiór wykonanego podłączenia odbywać się będzie przy otwartym wykopie 2 razy w tygodniu wtorek i czwartek w godz. od 930  do 1400. Zgłoszenia odbioru pod tel. 58/ 673 ? 56 ? 42.

 

 

Wójt Gminy Puck

mgr inż. Tadeusz Puszkarczuk

szambo

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content