• Mieszkańcy

Ogłoszenie: Podłączenia budynku do wybudowanej kanalizacji sanitarnej

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Gminy Puck informuje, że w związku z oddaniem inwestycji ?Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Mechowo? należy w terminie do dnia 30 kwietnia 2020 roku dokonać podłączenia budynku do wybudowanej kanalizacji sanitarnej.

Informuję jednocześnie, IŻ ZABRANIA SIĘ WPROWADZANIA DO KANALIZACJI SANITARNEJ WÓD OPADOWYCH.

Odbiór wykonanego podłączenia odbywać się będzie przy otwartym wykopie 2 razy w tygodniu wtorek i czwartek w godz. od 930  do 1400. Zgłoszenia odbioru pod tel. 58/ 673 ? 56 ? 42.

Wójt Gminy Puck

mgr inż. Tadeusz Puszkarczuk