Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Ogłoszenie Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego o ogłoszeniu aukcji na zbycie drewna opałowego…

Ogłoszenie Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego o ogłoszeniu aukcji na zbycie drewna opałowego…

„Ogłoszenie Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie o ogłoszeniu aukcji na zbycie drewna opałowego w zamian za mechaniczną wycinkę drzew rosnących w pasach drogowych dróg powiatowych” w dniu 14.10.2016 o godz: powiat wejherowski – 10:30, powiat pucki: 11:00.

puck-aukcja-ogloszenie-06102016112714_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content