Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Domatówko: Bal Seniora 2016

W dniu 8 października odbył się Bal Seniora dla najstarszych mieszkańców Domatówka. Imprezę przygotowano w „Oberży u Marka”, udział w niej wzięło ponad 60 seniorów. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Wójt Tadeusz Puszkarczuk oraz Proboszcz parafii Leśniewo-Ksiądz Kazimierz Synak. Organizatorami Balu Seniora byli: Sołectwo Domatówko oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zaproszonych gości bawił zespół „System” z Władysławowa oraz kabaret „Purtce” z Werblinii. Organizatorzy obdarowali upominkami: najstarszą mieszkankę sołectwa Domatówko panią Halinę Szymańską z Domatówka oraz najstarsze małżeństwo państwa Alinę i Jana Ellwart z Małej Piaśnicy. Impreza trwała do późnych godzin nocnych. Wszystkim gościom towarzyszył doskonały humor.

Agnieszka Szymańska Animator Kultury w WKK w Domatówku

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content