Domatówko: Bal Seniora 2016

W dniu 8 października odbył się Bal Seniora dla najstarszych mieszkańców Domatówka. Imprezę przygotowano w „Oberży u Marka”, udział w niej wzięło ponad 60 seniorów. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Wójt Tadeusz Puszkarczuk oraz Proboszcz parafii Leśniewo-Ksiądz Kazimierz Synak. Organizatorami Balu Seniora byli: Sołectwo Domatówko oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zaproszonych gości bawił zespół „System” z Władysławowa oraz kabaret „Purtce” z Werblinii. Organizatorzy obdarowali upominkami: najstarszą mieszkankę sołectwa Domatówko panią Halinę Szymańską z Domatówka oraz najstarsze małżeństwo państwa Alinę i Jana Ellwart z Małej Piaśnicy. Impreza trwała do późnych godzin nocnych. Wszystkim gościom towarzyszył doskonały humor.

Agnieszka Szymańska Animator Kultury w WKK w Domatówku

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content