Złote i Diamentowe Gody w Pucku 07.10.2016r.

Złote gody w Gminie Puck i Mieście Pucku 07.10.2016. W Puckim ratuszu przywitał pary małżeńskie, burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska i wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

? Siedem par z Pucka i czternaście par z gminy Puck obchodzi w tym roku 50. rocznicę. Otrzymali oni pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a wręczają je burmistrz Pucka i wójt gminy Puck.