Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Złote i Diamentowe Gody w Pucku 07.10.2016r.

Złote gody w Gminie Puck i Mieście Pucku 07.10.2016. W Puckim ratuszu przywitał pary małżeńskie, burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska i wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

? Siedem par z Pucka i czternaście par z gminy Puck obchodzi w tym roku 50. rocznicę. Otrzymali oni pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a wręczają je burmistrz Pucka i wójt gminy Puck.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content