25-lecie szkoły w Rekowie Górnym

Szkoła w Rekowie Górnym obchodzi w tym roku 25 lecie swojego istnienia. W związku z tym w piątek 7 października odbyła się uroczystość, na którą przybyli zaproszeni goście: poseł Kazimierz Plocke, Wójt Gminy Puck, Tadeusz Puszkarczuk, Przewodnicząca Rady Gminy, Anna Pomieczyńska, Dyrektor Zespołu Administracyjnego Szkół ? Barbara Miłkowska, Starszy Wizytator Marek Ścibior, radni Marcin Sikora i Małgorzata Szlas, Sołtys Rekowa Górnego Alicja Wojtas, a także licznie zgromadzeni przyjaciele szkoły, byli pracownicy, absolwenci oraz rodzice.
Obchody święta szkoły rozpoczęły się uroczystą Mszą Święta w Kaplicy św. Huberta w Rekowie Górnym. Drugą część uroczystości uświetnił występ uczniów. Mimo, że szkoła w Rekowie Górnym jest mała, uczy się w niej wiele zdolnych dzieci. Uatrakcyjniły one ten dzień tańcem i piosenką. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną, a w niej historię szkoły, a także wiele wystaw fotograficznych z ostatnich 25 lat. Nie zabrakło również poczęstunku dla gości. Ten dzień zapewne pozostanie na długo w pamięci całej społeczności szkolnej.