Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zapisy do Drużyny Szlachetnej Paczki !

6 września wystartowała rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Do 16. Finału Paczki zostało mniej niż 100 dni, dlatego aby wygrać tę edycję potrzebujemy silnej Drużyny, której nie straszne wyzwania. Dlaczego to tak ważne? Otóż wolontariusze Paczkiłączą potrzebujących z darczyńcami. Wchodzą do świata biedy ? tam, gdzie inni nie chcą lub boją się wejść.

Rejon Puck i okolice od 2013 r. z powodzeniem prowadzi kampanię Szlachetnej Paczki, przez ten czas udało nam się zorganizować pomoc za niemal 300 tys zł. dla ponad 100 rodzinom na terenie całego Powiatu Puckiego.

W tym roku chcemy zrobić jeszcze więcej!

Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy swą energią i pasją pomagania zasilą szeregi tegorocznej Drużyny SuperW. Warunkiem niezbędnym jest ukończenie przez kandydata 18 roku życia oraz wypełnienie formularza rekrutacyjnego zamieszczonego na stronie www.superw.pl.

Wejdź na www.facebook.com/superwpuckiokolice i sprawdź jak działamy

Lider Rejonu Puck i okolice
Martyna Zelewska
Rekrutacja trwa do 15 października 2016 r.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content