Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Oświetlenie w Gminie Puck

Oświetlenie w Gminie Puck

Łącznie 48 nowych słupów oświetleniowych stanie w Celbowie, Domatówku, Leśniewie, Połczynie BIS, Mieroszynie oraz Strzelnie. W tym tygodniu Urząd Gminy podpisał 6 umów z różnymi wykonawcami. Na razie nie udało się jedynie wyłonić wykonawcy oświetlenia w Strzelnie. Prace będą realizowane odpowiednio w:

Połczyno BIS – na ul. Zachodniej przez firmę Volfram za kwotę niecałych 31 tysięcy złotych,

Połczyno BIS – na ul. Wesołej przez firmę Elpom za kwotę 20 tysięcy złotych,

Mieroszyno – na ul. Kaszubskiej, Długiej i Krótkiej przez firmę Volt za kwotę niecałych 70 tysięcy złotych,

Celbowo – przez firmę Elpom za kwotę 19 tysięcy złotych,

Leśniewo – na ul. Słowackiego, Reymonta i Brzechwy przez firmę Volfram za kwotę 26 tysięcy złotych,

Domatówko – na ul. Łąkowej, Kwiatowej i Klonowej przez firmę MHB Polska za kwotę 66 tysięcy złotych

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content