Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Otwarcie Kaczego Winkla

Chociaż po sezonie, doszło jednak w końcu do otwarcia parkingu przy trasie na Hel ? tzw. Kaczego Winkla. Miejsce po metamorfozie prezentuje się bardzo reprezentacyjnie, teraz cieszy lokalnych mieszkańców.

Otwarcia po remoncie dokonali:

Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk

Przewodnicząca Rady Gminy Puck – Anna Pomieczyńska

Wykonawca firmy SANDAR – Andrzej Szczęsny

Przedstawiciel Departamentu Turystyki i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego – Piotr Książek

Okres realizacji inwestycji od 20.06.2018r. do 30.08.2018r.

Inwestor: Gmina Puck ul. 10 Lutego 29 84-100 Puck

Projekt został wykonany przez biuro architektoniczne ATRIO Sp. z o.o. z siedzibą w gdyni ul. Ujejskiego 21/1

Gwarancja 72 miesiące

Koszt inwestycji to 950 000 zł brutto

Projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020  „Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana trasa Rowerowa R9 – Partnerstwo Gmina Puck”

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content