Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Otwarcie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieroszynie

10.11.2013r. odbyło się uroczyste otwarcie naszej wyremontowanej strażnicy. Na uroczystości przybyli zaproszeni goście, sympatycy oraz strażacy naszej jednostki. Wszyscy byli pod wrażeniem efektów oraz ogromów pracy którą druhowie wykonywali nieodpłatnie.

[print_gllr id=3006]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content