Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wystawa WKK Domatówko ?Domatówko dawniej i dziś?

Dnia 8 grudnia 2013 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Domatówku odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej „Sołectwo Domatówko dawniej i dziś”.

wiecej na www.oksitpuck.pl

WKK Anna Stankiewicz

[shashin type=”photo” id=”2738,2739,2746,2751,2753,2755,2761,2767″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content