Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Pasowanie na ucznia SP Żelistrzewo

Pasowanie na ucznia SP Żelistrzewo

Nowi uczniowie!

14 października w Zespole Szkół w Żelistrzewie odbyła się piękna uroczystość z okazji święta Edukacji Narodowej i tradycyjnie Pasowania Uczniów klas I Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego. Społeczność Szkolna przyjęła w swoje szeregi 88 pierwszoklasistów, którzy uroczyście ślubowali na sztandar Szkoły. Uczniowie obiecali  uczyć się pilnie, być grzecznymi, szanować dobre imię szkoły, być dobrym  Polakiem. Dzieci również pochwaliły się swoimi umiejętnościami recytując wiersze i śpiewając piosenki. Po uroczystości uczniowie otrzymali słodkie upominki.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6205820191623382977]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content