Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Dzień Edukacji Narodowej w Połczynie

Dzień Edukacji Narodowej w Połczynie

W szkole w Połczynie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia, na której nie zabrakło życzeń, piosenek i wierszy skierowanych do Pani Dyrektor, Nauczycieli i Pracowników Szkoły. Podczas apelu Pani Dyrektor podziękowała Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Szkoły za współpracę. Rada Rodziców przekazała serdeczne życzenia Społeczności Szkolnej. Humory dopisywały wszystkim zgromadzonym co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6205830603571650865]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content