Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Akademia dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Żelistrzewie

Akademia dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Żelistrzewie

14.10.2015 ? Akademia dla Gimnazjum i klas 5-6 Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie. Tego dnia upamiętniamy rocznicę powołania dnia 14 października 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej ? pierwszego organu o charakterze ministerstwa oświaty w ówczesnej Europie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6205832913834191921]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content