Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Pasowanie na ucznia SP Rekowo Górne

Pasowanie na ucznia SP Rekowo Górne

Zgodnie z tradycją naszej szkoły dzień 14 października, w którym uroczyście obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej to również święto dla uczniów kl. I. Właśnie tego dnia zostają oni pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym i składają uroczyste ślubowanie.
Tegoroczni pierwszoklasiści przygotowali się doskonale i spełnili oczekiwania swoich rodziców i nauczycieli. Podczas występu śpiewali, recytowali i wypowiadali różne ciekawe kwestie dotyczące szkolnego życia każdego pierwszoklasisty. Uroczysta akademia z udziałem zaproszonych gości na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że pierwszaki oprócz cudownego poczęstunku z przepięknym tortem ufundowanym przez jednego z rodziców będą także pamiętać wszystkie ważne słowa.
Samorząd Uczniowski przygotował zabawny program artystyczny i własnoręcznie wykonane upominki dla swoich nauczycieli.
Za nami już kolejny cudowny dzień. Czekamy na następny …
SP Rekowo Górne

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6205822676494812833]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content