Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Drużyna kręglarska OKSiT Gmina Puck wygrywa 1 turniej w lidze

OKSiT Gmina Puck ? nowy klub kręglarski w powiecie puckim ? już rozpoczął regularne rozgrywki. Debiutujący zespół rozpoczął gry w lidze międzyokręgowej, czyli tzw. pierwszej. Jeśli ją wygra, awansuje do kręglarskiej ekstraklasy. Pierwszy krok został zrobiony.

Zespół OKSiT Gmina Puck wygrał inauguracyjny turniej w sezonie 2015/2016, który rozegrano we Wronkach. Pucczanie rywalizowali z zespołami KK Dziewiątka Amica Wronki, OSiR Vector Tarnowo Podgórne I i TKKF Platan UTECH Pleszew (na turniej nie stawiła się drużyna SGLK Gostyń).
? Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie ? ocenia Michał Rohda, prezes klubu OKSiT Gmina Puck.

Drugi turniej kręglarskiej ligi międzyokręgowej odbędzie się w sobotę 7 listopada. OKSiT Gmina Puck powalczy o utrzymanie pierwszego miejsca. Tym razem będzie łatwiej niż we Wronkach, bo zawody odbędą się wkręgielniMOKSiR Puck.

Wstęp dla kibiców jest wolny.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6205794648318416273]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content