Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wykład w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

Zapraszamy w dniu 22 października na wykład p.t.?Antroplologia czyli o czym mówią ludzkie kości?. Wykład będzie traktował o tym jak wyglądali dawni mieszkańcy Pomorza, wyjaśni jaki prowadzili tryb życia na co chorowali i na co umierali nasi przodkowie. Na takie pytania potrafi dziś odpowiedzieć współczesna antropologia.

Wykład przygotowali pracownicy Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, współpraca przy realizacji przedsięwzięcia OKSiT w Gminie Puck.

Program:

godz.11.00- Danuta Król (wstęp)? Groby i kurhany na Ziemi Puckiej?
godz.11.30-dr Aleksandra Pudło ? Antropologia, czyli o czym mówią ludzkie kości?.

Zapraszamy – wstęp wolny

1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content