Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
 • Gmina
 • Pierwsza dostawa żywności w ramach POPŻ już w magazynie GOPS-u

Pierwsza dostawa żywności w ramach POPŻ już w magazynie GOPS-u

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku przyjął pierwszą dostawę żywności dostarczoną przez Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 ? Podprogram 2018 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Żywność otrzyma 500 klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. W pierwszej dostawie klienci otrzymają następujący asortyment:

 1. groszek z marchewką,
 2. fasola biała,
 3. koncentrat pomidorowy,
 4. powidła śliwkowe,
 5. makaron jajeczny,
 6. herbatniki maślane,
 7. ser podpuszczkowy dojrzewający,
 8. szynka drobiowa
 9. szynka wieprzowa mielona,
 10. pasztet wieprzowy,
 11. filet z makreli w oleju,
 12. cukier biały,
 13. olej rzepakowy.

Żywność jest wydawana osobom potrzebującym  w ramach POPŻ nieodpłatnie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content