Pierwsza dostawa żywności w ramach POPŻ już w magazynie GOPS-u

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku przyjął pierwszą dostawę żywności dostarczoną przez Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 ? Podprogram 2018 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Żywność otrzyma 500 klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. W pierwszej dostawie klienci otrzymają następujący asortyment:

1. groszek z marchewką,
  2. fasola biała,
  3. koncentrat pomidorowy,
  4. powidła śliwkowe,
  5. makaron jajeczny,
  6. herbatniki maślane,
  7. ser podpuszczkowy dojrzewający,
  8. szynka drobiowa
  9. szynka wieprzowa mielona,
  10. pasztet wieprzowy,
  11. filet z makreli w oleju,
  12. cukier biały,
  13. olej rzepakowy.

Żywność jest wydawana osobom potrzebującym  w ramach POPŻ nieodpłatnie.