Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Plener rzeźbiarski w Sławutowie 2014

Fundacja „Sławny Gród – nie zapomnieć o praojcach” w miejscowości Sławutowo zorganizowała w dniach 26.05.2014 do 01.06.2014 Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski. Tematem przewodnim pleneru byli Słowianie zamieszkujący nasze ziemie na przełomie IX i X w, czyli nasi praojcowie. Zaproszenie przyjęło 12 rzeźbiarzy z Polski. Szczególnym dniem był 29.05 (czwartek ). Tego dnia odbyły się warsztaty dla dzieci i młodzieży z Gminy Puck i ze Stowarzyszenia Małe Morze z Pucka. Zwieńczeniem pleneru był festyn z okazji DNIA DZIECKA, który odbył się 01.06.2014.

Koordynatorem warsztatów był pan Wojciech Wesserling.

W organizację imprezy włączyły się: Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Sołectwo  Sławutowo i Celbowo.

Projekt zrealizowany dzięki umowie z Fundacją Banku Polskiego.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6020651026960703825]

osada

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content