Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w kręglach 21.05.2014

Dnia 21 maja 2014 roku w godz.16,30 ? 19,00  na kręgielni MOKSiR w Pucku odbył się II Turniej KGW w kręglach. W zawodach wzięły udział 33 kobiety z 11 KGW Ziemi Puckiej. Organizatorem imprezy była Rada Gminna KGW w Pucku oraz OKSiT w Gminie Puck. Imprezę prowadzili: Regina Kwidzińska i Brunon Ceszke. Wszystkie zawodniczki wykonały 25 rzutów. Osiem najlepszych, 25 rzutów finałowych.

Trójka najlepszych zawodniczek otrzymały statuetki (?kręglarz?), a  trzy najlepsze drużyny ? puchary, ufundowane przez OKSiT w Gminie Puck. Spotkanie toczyło się przy kawie i cieście w miłym i kameralnym klimacie. Następne zawody kobiety ustaliły na jesień tego roku.

Brunon Ceszke

Wyniki Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w kręglach na: www.oksitpuck.pl
[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6020359514152570817]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content