Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg ?Słoneczny? Kolei Mazowieckich

W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg ?Słoneczny? Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca ? 2 września w relacji Warszawa Zachodnia ? Ustka ? Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Pociąg ?Słoneczny? składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx. Podróż jest szybka i komfortowa. Z Warszawy do Trójmiasta ?Słoneczny? dojeżdża w niespełna 3 godziny, do Ustki w zaledwie 5 h 21 min. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Na pokładzie dostępny jest również catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Bilety na przejazdy pociągiem ?Słoneczny? są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach, ponadto w cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl, w aplikacji skycash, w biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. Wakacyjnemu połączeniu stolicy z wybrzeżem towarzyszy akcja promocyjna ?Słoneczny wysyp rabatowy?, dzięki której osoby podróżujące pociągiem ?Słoneczny? mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w interesujących miejscach nad morzem.

Pociąg Słoneczny Rozkład jazdy pociągu Słoneczny 2018

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: