Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

POBÓR KRWI W DARZLUBIU

5 marca Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża ?Dar Serca? w Darzlubiu zorganizował pobór krwi. Zbiórka krwi odbyła się przy OSP w Darzlubiu z udziałem Wiejskiego Klubu Kultury. Liczba Honorowych Dawców przekroczyła oczekiwania organizatorów, zgłosiło się aż 50 chętnych! Na taką ilość osób nie był przygotowany nawet ambulans lecz wszystko odbyło się bez większych komplikacji. W między czasie członkowie klubu oraz wolontariusze rozdawali wszystkim zainteresowanym darmowe jabłka. Wszyscy wychodzili z autobusu z uśmiechem na twarzy oraz ze słodkościami oraz drobnym upominkiem.

Zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się za dwa miesiące (w maju)!

Natalia Kwidzyńska Animator Kultury w WKK w Darżlubiu

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6262603827068073297]

=======================================================================

5 marca 2016r. od godz. 9:00 do 12:30 Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Dar Serca” w Darzlubiu, zaprasza ludzi z GMINY PUCK dobrego serca do współdziałania. Przy Remizie OSP w Darzlubiu (ul. Pucka 39) odbędzie się pobór krwi.

Serdecznie zapraszamy!

autobus plakat-1page_27790

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content