Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Informacja: Wpłaty za odpady komunalne, podatek rolny i podatek od nieruchomości

Informacja: Wpłaty za odpady komunalne, podatek rolny i podatek od nieruchomości

Informuję, że od dnia 1 kwietnia 2016 roku można dokonywać wpłat za odpady komunalne, podatek rolny i podatek od nieruchomości na indywidualne rachunki bankowe. Numery rachunków zostały przekazane mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów i pracowników Urzędu Gminy. Jednocześnie nadmieniam, iż podatki i opłaty jak do tej pory można również wpłacać u sołtysa lub w kasie Urzędu Gminy.

Wójt Gminy Puck
Tadeusz Puszkarczuk

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content