Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Pobór krwi w Połchowie

Dnia 05.10.2013r. odbył się kolejny pobór krwi w Połchowie zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK.


Zarejestrowały się 22 osoby. Większość oddała ten cenny lek jakim jest krew. Wszystkim bardzo dziękujemy mówi Marcin Sikora Prezes Klubu.

Więcej na naszej stronie www.kaszubskiklubhdk.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content