Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gminny Konkurs „Poznajemy naszą Małą Ojczyznę – 2013”

Dnia 08.10.2013 w WKK Połczyno ogłoszono wyniki Gminnego Konkursu „Poznajemy naszą Małą Ojczyznę – 2013” „Odkrywamy piękno naszej wsi – wiosna”

I Miejsce Szkoła Podstawowa Strzelno II Miejsce Szkoa Podstawowa Rekowo G. III Miejsce Szkoła Podstawowa Swarzewo Gratulujemy !

Wiecej na www.oksitpuck.pl

[print_gllr id=1568]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content