Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Podpisano umowę z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym ?Elgrunt? na wykonanie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Mechowo.

w dniu 1 marca 2019 roku podpisano umowę z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym ?Elgrunt? na wykonanie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Mechowo. Wartość podpisanej umowy 6 897 840 zł brutto. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Aglomeracji Puck ? budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Darzlubie, Brudzewo, Mechowo, Mrzezino? współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiS). W ramach ww. zadania wykonane zostanie: 1. kanalizacja sanitarna grawitacyjna o długości 5,50 km, 2. kanalizacja sanitarna tłoczna o długości ok. 1,43 km; 3. przyłącza o długości ok. 680 m i średnicy.

Anna Łapińska

08

12

06

01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content